Cariere

Cautam 1 Operator masina colorat vopsele si tencuieli pentru depozitul nostru din Oradea, situat pe str. Czárán Gyula nr. 14A.

Candidatul ideal

  • Cunostinte de operare calculator, masina de colorat fiind computerizata;
  • Experienta intr-un post asemanator constituie un avantaj;
  • Spirit de observatie, atentie la detalii, dexteritate si operativitate in executie.

Descrierea jobului

Atributii:

  • Pregatirea galetilor cu baza de colorat in masina de mixat: tencuiala umeda, grund, vopsea lavabila;
  • Selectarea codului de culoare ales de client conform paletar de culori; dozarea pigmenților este computerizata, iar omogenizarea se realizează în mixere speciale;
  • Verificare constanta a cantitatii pigmentilor din masina de colorat si alimentarea acesteia;
  • Curatarea si intretinerea masinii conform instructiunilor;
  • Emiterea facturii catre client pt produsele colorate cu masina de mixat (lavabila, tencuiala, grund);
  • Ajutarea colegilor la pregatirea produselor pt transport.
Beneficii:
  • Pachet salarial atractiv, tichete de masa;
  • Program de lucru: luni-vineri, 08:00 – 16:30;
  • Contract de munca pe perioada nedeterminata, cu perioada de proba.

Asteptam aplicatiile la acest job pana la data de 08.07.2022, pe adresa de e-mail: Zoltan.Kiri@ravago.com. In cazul in care experienta Dvs. profesionala va fi considerata potrivita cu cerintele postului, va vom contacta in vederea stabilirii unui interviu.

Vă dorim mult succes!
Echipa Ravago ROM