Cariere

Cautam 1 LUCRATOR DEPOZIT pentru depozitul nostru de materiale de construcții din PITESTI, str. Depozitelor nr. 38.

Candidatul ideal

  • Studii medii finalizate;
  • Experienta in activitati de depozitare materiale de constructii constituie un avantaj;
  • Disponibilitate pentru munca in echipa;
  • Rezistenta la efort fizic.

Descrierea jobului

Atributii:

  • Depozitarea pe articole a marfurilor din depozit, conform regulilor in vigoare astfel incat sa se evite deteriorarea acestora;
  • Ajuta la descarcarea si incarcarea masinilor in colaborare cu colegii gestionari din depozit;
  • Organizarea marfurilor in depozit impreuna cu colegii din echipa.

Beneficii:

  • Pachet salarial atractiv, tichete de masa;
  • Program de lucru: luni-vineri, 08:00 – 16:30;
  • Contract de munca pe perioada nedeterminata.

Asteptam CV-uri pana la data de 08.05.2024, pe e-mail Liviu. . Sau ne puteti contacta la telefon 0757 036 156.

In cazul in care experienta profesionala va fi considerata potrivita cu cerintele postului, va vom contacta in vederea stabilirii unui interviu.

Vă dorim mult succes!

Echipa Ravago ROM