Cariere

Cautam 1 STIVUITORIST / MANIPULANT pentru depozitul nostru din Bucuresti, Soseaua Odaii nr. 283-285 (zona Baneasa/Otopeni)

Candidatul ideal
  • Studii medii finalizate;
  • Experienta in activitati de depozitare materiale de constructii constituie un avantaj;
  • Atestat stivuitorist valabil avizat ISCIR;
  • Bune abilitati de comunicare si de rezolvare a problemelor;
  • Disponibilitate pentru munca in echipa;
  • Atentie distributiva, seriozitate, responsabilitate, corectitudine, integritate.
Descrierea jobului
Atributii:
  • Depozitarea pe articole a marfurilor din depozit, conform regulilor de depozitare in vigoare astfel incat sa se evite deteriorarea acestora;
  • Incarcare / descarcare marfuri din camioane in timp util;
  • Stivuire / depozitare marfuri;
  • Semnalarea catre superiorul direct orice neregula, situatie care ar putea sa puna in pericol calitatea, siguranta produselor din gestiune;
  • Mentinerea in stare de functionarea mijloacelor si echipamentelor din depozit (stivuitor, transpaleta etc).- receptia calitativa si cantitativa a marfurilor care intra in depozit;
  • Pregatirea marfurilor comandate de clienti conform facturii, avizului sau dispozitiei de pregatire;
  • Verificarea periodica, prin sondaj, a stocurilor prin compararea stocului scriptic cu cel faptic;
  • Alte atributii conform fisei postului.

Beneficii:
  • Pachet salarial atractiv, tichete de masa;
  • Program de lucru: luni-vineri, 08:00 – 16:30;
  • Contract de munca pe perioada nedeterminata, cu perioada de proba.

Asteptam CV-ul Dvs. pana la data de 14.03.2021, pe adresa de e-mail: Marius.Glavan@ravago.com. In cazul in care experienta Dvs. profesionala va fi considerata potrivita cu cerintele postului, va vom contacta in vederea stabilirii unui interviu.

Vă dorim mult succes!

Suntem în căutare de REPREZENTANT (INGINERI) VÂNZĂRI pentru locația noastră din Timișoara.

  • studii superioare tehnice, avantaj Facultatea dе Construcții și Instalații;
  • experiența în vânzări, în special pe domeniul materialelor dе construcții;
  • abilități și competențe digitale;
  • capacitate dе lucru în echipă;
  • bun organizator.

Atribuții:

  • dеzvoltаrеа rețelei dе cliеnți;
  • acordarеа dе consiliеrе tеhnică clienților;
  • identificаrеа proiectеlor de invеstiții din domeniu;
  • menținеrеа rеlаțiilor cu clienții existеnți;
  • promovаrеа produselor noi.

Beneficii:

  • pachet salarial atractiv format din parte fixa si parte variabila in functie de realizari;
  • autoturism de serviciu;
  • telefon.

Aşteptăm cu interes CV-urile pe adresa de e-mail Gavril.Ciorba@ravago.com .

In cazul în care experiența Dvs. profesională va fi considerată potrivită cu cerințele postului, vă vom contacta în vederea stabilirii unui interviu.