Cariere

Cautam 1 MANIPULANT pentru depozitul nostru din Sibiu, Soseaua Alba-Iulia nr.108C (vis-a-vis de VAMA SIBIU)

Candidatul ideal

  • Studii medii finalizate;

  • Experienta in activitati de depozitare materiale de constructii constituie un avantaj;

  • Disponibilitate pentru munca in echipa;

  • Rezistenta la efort fizic.

Descrierea jobului

Atributii:

  • Depozitarea pe articole a marfurilor din depozit, conform regulilor in vigoare astfel incat sa se evite deteriorarea acestora;

  • Ajuta la descarcarea si incarcarea masinilor in colaborare cu colegii gestionari din depozit;

  • Organizarea marfurilor in depozit impreuna cu colegii din echipa.

Beneficii:

  • Pachet salarial atractiv, tichete de masa;

  • Program de lucru: luni-vineri, 08:00 – 16:30;

  • Contract de munca pe perioada nedeterminata, cu perioada de proba.

Asteptam CV-uri pana la data de 30.06.2021, pe adresa de e-mail: Ovidiu.Deac@ravago.com. In cazul in care experienta profesionala va fi considerata potrivita cu cerintele postului, va vom contacta in vederea stabilirii unui interviu.

Vă dorim mult succes!